Haber

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Karalar Bayramı Halkla Kutladı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Ramazan Bayramı’nda köylerde halkla bir araya geldi. Karalar, “Halkın vergilerini halka hizmete dönüştürüyoruz. Millet İttifakı iktidara gelince Adana na çok daha fazla hizmet verme fırsatı bulacağız. Gelirimiz artacak ve Adana daha güzel bir şehir olacak” dedi.

Ramazan Bayramı’nda Sarıçam ilçesine bağlı Kılıçlı, Cihadiye, Büyük Baklalı ve Küçük Baklalı köylerinde vatandaşlarla bir araya gelen Önder Karalar, Ramazan Bayramı’nı ilçenin Bulduklu, Kuyuluk, Bucak ve Ilıca köylerinde halkla kutladı. Kozan mahallesi. Bayramda Ceyhan, Kozan ve merkez ilçelerde halkın arasında olan Karalar, Adana halkının da ilgisini çekti.

Köylerde vatandaşlara seslenen Karalar, çok zor bir döneme rağmen çok değerli hizmetleri hayata geçirdiklerini kaydederek, şunları kaydetti:

“Halkımız Seyhan Belediyesi’ndeki doğru yönetim anlayışımdan dolayı beni Adana Büyükşehir Belediye Başkanı yaptı. Onun da gereğini yerine getirdik, getiriyoruz. Zor şartlara rağmen halkımıza çok önemli hizmetler verdik ve vermeye de devam ediyoruz.” Halkın vergilerini halka hizmete dönüştürüyoruz.İktidarda bulunan Millet İttifakı, “Adana’ya çok daha fazla hizmet verme imkanımız olacak. Gelirimiz artacak ve Adana daha güzel bir şehir olacak.”

Karalar, siyasilerin birbirine hakaret etmediği, barışın, huzurun, kardeşliğin ve zenginliğin olduğu bir ülke istediklerini belirtti. “‘ tarafından kurulan laik-demokratik cumhuriyet bizim için vazgeçilmezdir. Terörün her türlüsüne şiddetle karşıyız.”

Kaynak: ANKA / Yerel

habermanavgat.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu