Haber

Buket Aydın’ın AK Partili Seçmenlerin Sokak Söyleşilerinde Konuşmaktan Çekindiklerine İlişkin Açıklaması Tepkilerin Odağında

Sunucu Buket Aydın bu kez saatiyle değil, seçim gündemine ilişkin yorumuyla konuşuyor. AK Parti seçmeninin sokak röportajlarında ezildiğini Buket Aydın’ın son görüntüsüne bakın nasıl koydu?

Buket Aydın’ı yıllar önce ana haber bülteni sunucusu olarak tanıyorduk. Ancak yıllar içinde özel hayatı da dahil olmak üzere pek çok farklı konuda haberlere konu olmuştur.

Yerel seçimler öncesi Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı röportajda kahkahalara boğulan Buket Aydın, tavırlarıyla çok konuşulmuştu.

Geçen gün “AK Parti’yi savunmuyorum ama…” diye başladığı cümlelerle Millet İttifakı’nı hedef alırken, geçen gün herkesin kilitlendiği Rolex saat de kendisi hakkında en çok konuşulanlardan biri oldu. .

Buket Aydın bu kez AK Parti seçmeninin sokak röportajlarında konuşamadığını şu sözlerle dile getirdi: “AK Parti seçmeni sokak röportajlarında konuşmaktan korkuyor. Ama CHP’ye takviye verenler maşallah. AK Parti seçmenini ezme, seçmenin perişan oldu.”

Aydın’ın bu analizine sosyal medyadan da yorumlar geldi ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu