Teknoloji

Google’dan beklenmedik duyuru: Bu özelliği herkesin kullanımına açtı

Yalnızca Google Pixel telefonlarda yüklü olan fotoğraflar uygulamasında kullanılabilen Sihirli Silgi aracı artık tüm Android cihazlarda kullanılabiliyor. Uygulamanın yapay zeka algoritmasının mükemmel çalışması kullanıcıları hayrete düşürüyor. Bu özellik sayesinde artık çektiğimiz fotoğraflardaki istenmeyen görüntüleri kolayca silebileceğiz.

Google Fotoğraflar uygulamasını kullanan Android kullanıcılarının daha önce bu özelliği deneyimlemesi imkansızdı. Özelliği kullanmak için Google’ın ürettiği Pixel modelini satın almaları gerekiyordu. Ancak Google yaptığı açıklamada bu özelliğin diğer Android kullanıcılarına da sunulacağını duyurdu. Ayrıca, iOS cihazlarına sahip Google One aboneleri de bu özelliği iOS cihazlarından kullanabilecektir.

MAGIC ERASE BİZE NE SAĞLAR?

Çektiğimiz fotoğraflardaki gereksiz detayları tek dokunuşla, yorulmadan silmemizi sağlayan araç ile artık fotoğraflarımız daha sade ve güzel görünecek.

Ayrıca Google, yeni haberinde kullanıcıların artık Google fotoğraflarda HDR efektini görsellerde de kullanabileceklerini duyurdu.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu