Haber

İzmir’de CHP’li Gençlerden Mani-Davul Seçim Çalışması

KERİM UĞUR

izmir Türkiye’de CHP Konak İlçe Gençlik Kolları, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci yarışı için çalışmalarını davul zurna eşliğinde sürdürüyor. CHP Konak Gençlik Kolları Lideri Okan Uslu, “Tarihi seçime günler kala Konak’ın dört bir yanında davullarımız ve türkülerimizle halkımıza sesleniyoruz.

CHP Konak İlçe Gençlik Kolları, pazar günü yapılacak cumhurbaşkanlığı seçiminde vatandaşları oy kullanmaya davet etmek için farklı bir propaganda yönetimi uyguluyor. Her gün Konak’ın belirli mahallelerinde bir araya gelen gençlik kolu üyeleri, ramazan davulcularını anımsatan bir çalışmayla mahalleyi dolaşıyor.

CHP Konak Gençlik Kolları Başkanı Okan Uslu, ANKA HaberlerAjansına yaptığı açıklamada, “CHP Konak Gençlik Kolları olarak tarihi seçime günler kala Konak’ın dört bir yanında davul ve manilerimizle halkımıza sesleniyoruz. duyan duymayanlara anlatsın. İlk turda salladık şimdi yıkacağız. Size söz veriyorum kazanacağız. Vatanını sevenler sandığa gelsin artık bu düzen değişsin.” dedi.

Kaynak: ANKA / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu