Haber

Silahlı Pozlarıyla Tepki Veren Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen’in Geçmişinde Ortaya Çıkan Bazı Detaylar

Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen’in sosyal medyada silahlı fotoğrafları ve özgeçmişindeki bazı detaylar tepki çekti. BirGün Gazetesi Yazarı İsmail Arı’nın Twitter’da paylaştığı bu detaylar sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı.

Mevlüt Özmen’in İsmail Arı ile ilgili sözleri üzerine Arı, Manisa Vali Yardımcısı’nın tüm fotoğraflarını ve özgeçmişini ortaya döktü! ?

BirGün muhabiri İsmail Arı geçtiğimiz günlerde “Menzil Cemaati’nin cuma namazını deprem bölgesinde kıldırdığını ve bu namaza kamuflajlı asker ve devlet görevlilerinin de katıldığını” söyledi.

Daily Islamist’in Twitter’da İsmail Arı’yı ​​hedef göstermesinin ardından Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen de İsmail Arı’ya tepki gösterdi.

Mevlüt Özmen, “Bedensiz” dediği İsmail Arı için bu sözleri söylemişti.

Gazeteci İsmail Arı ise Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen’in sosyal medya hesabından silah fotoğrafları ve özgeçmişiyle ilgili bazı detayları paylaştı.

Arı’nın paylaştığı fotoğraflarda Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen’in elinde tabancayla birçok poz verdiği görülüyor.

Ardından İsmail Arı, Özmen’le ilgili tüm detayları tek tek açıkladı. FETÖ tarafından gözaltına alındığını ve daha önce AK Parti’den milletvekili adayı olduğunu söyledi.

“Kazdıkça ne çıkıyor” diyen Arı,

Vali Yardımcısı’nın gözaltına alındığı döneme ait haberi de paylaştı…

Türkiye Cumhuriyeti Vali Yardımcısı’nın bu pozlarına ve özgeçmişine elbette tepkisiz kalamazdı insan…

?

Sabah Gazetesi, “Mevlut Özmen, örgüt mensubu kimliğini gizlemek için 15 Temmuz gecesi demokrasi nöbeti tutarken poz verdi” dedi…

?

?

?

?

Ne düşünüyorsun?

haberyazihan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu