Yaşam

Taha Duymaz’ın Ece Erken’e mesajı yürekleri dağladı: Evimiz yıkılmadan önce

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin ardından enkaz kaldırma çalışmaları devam ediyor. 10 ili etkileyen depremin ardından yıkılan apartmanda enkaz altında kalan ve 12 gün sonra ağabeyiyle birlikte cansız bedenine ulaşılan Taha Duymaz’ın hayranları yas tuttu.

Taha Ece’nin erken mesajını duyar

Birçok ünlü isim yaptığı paylaşımlarla keyifli sözler sarf etti. Ece Erken paylaşımlara bir yenisini ekledi. Ece Erken’in Taha Duymaz ile yaptığı açıklamalar görenlerin yüreklerini dağladı.

“Ne cesur bir çocuk”

Hatay’da çektiği yemek görüntüleriyle tanınan 19 yaşındaki Taha Duymaz ve kardeşinin cansız bedeni 12 gün sonra bulundu. Gündeme gelmeyen ölüm haberinin ardından Taha Duymaz ile geçmiş mesajlarını paylaşan Ece Erken, üzüntü içinde olduğunu belirtti. Taha Duymaz kendi kendine “Abla ben seni çok seviyorum. “Selamlar” diyerek “Keşke cevaplasanız” cevabını verdiği mesajın ekran görüntüsünü paylaştı.

“Evimiz yıkılmadan önce çok izlerdim”

Erken’in paylaştığı ikinci ekran görüntüsünde Duymaz’ın “Evimiz yıkılmadan önce çok izlerdim, kahvaltı saatinde ablam” sözleri görenleri üzdü. Ece Erken paylaşımının ardından “Mekanınız cennet olsun. Yattığınız yer ağrımasın ablacım” notunu paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu