Teknoloji

The Precinct, Dedektif Soruşturma Tema Severler İçin Duyuruldu

 
Kwalee ve American Fugitive tarafından yayınlanan, Fallen Tree Games tarafından geliştirilen dedektif/dedektif soruşturma oyunu The Precinct duyuruldu. Oyun PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store) için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyun için bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Bir üstten görünüm dedektif temalı fabrikasyon geliyor
 
 
 
The Precinct’te biz oyuncular Memur Nick Cordell Jr. olarak yer alıyoruz. Akademiden yeni mezun olmuş çaylak bir polis olarak çıktığımız macerada vatandaşların haklarını koruyor ve kabahatlere karşı ön saflarda yer alıyoruz. Oyunda bir yandan insanları koruyoruz bir yandan da babamızın cinayetinin gizemini çözmeye başlıyoruz. Heyecan verici araba kovalamacaları, çığır açan suçlar ve 1980’ler teması sizi bekliyor.
 
Klasik polisiye filmlerindeki yapıyı bizlere aktarmayı amaçlayan oyunda polis simülasyon unsurları bulunuyor ve tüm detaylara dikkat etmemiz gerekiyor. Bir yandan oyunda devriye geziyor, irili ufaklı hataların önüne geçmeye çalışıyor, diğer yandan da bildirimlere yanıt veriyoruz. Oyunda çatışmalara giriyoruz ve buradaki çatışmalarda istediğimiz taktikleri kullanabiliyoruz.
 
Oyunda çetelerin değişen güç mücadeleleri, park ihlalleri, banka soygunları, sokak yarışı, uyuşturucu ticareti ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok farklı türde kabahat vardır. Oyun, kapsamlı içeriği ile birlikte karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
 
Bölge duyuru fragmanı
 
 

pazarcik-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu