Teknoloji

Windows 11, Facebook Widget’ını Alır

Windows 11 widget’ları büyüyen bir ekosistem ve Facebook, ana uygulaması için yeni bir widget geliştirerek bu trende katılıyor.

Facebook widget’ı Canary, Dev ve Beta kanallarında mevcuttur ve çalışması için Facebook uygulamasının en son sürümüne ihtiyacınız vardır. Bu widget Yorumlar, yeni gönderiler ve davetler gibi bildirimleri görüntülemenizi sağlar.

Dosya Gezgini, daha kullanışlı bir Ayrıntılar bölmesi alır

Yalnızca Dev kanalına kaydolan Insider’lar için, derleme 23451 ile Microsoft, dosyanın daha fazla bilgi gösteren, ilgili dosyalar veya dosyanın dahil edildiği veya bahsedildiği bir e-posta görüşmesi gibi içerik öneren modernleştirilmiş bir sürümüne sahiptir. Detaylar bölümü test etmek. Bu yeni bölme birkaç hafta önce bildirildi ve sonunda kullanıma sunulmaya başlıyor.

  • Facebook Widget’ı

Bu yeni bölme, önerilen belgeler ve diğer içeriğin yanı sıra bir etkinlik geçmişi ve kolay bir Ayrıca paylaş düğmesi içerir . Ayrıca, Windows 11’in geri kalanıyla uyumlu modern bir görünüme sahiptir. Şimdilik yalnızca bazı İçeridekiler bu deneyimi görecek.

Windows 11 yapı 23451, Dev kanalında Windows Insiders için birkaç başka iyileştirme de içerir. Örneğin, daha önce yalnızca Canary kanalında kullanılabilen yeni pencere öğesi seçici deneyimi artık kullanılabilir. Bu güncelleme aynı zamanda animasyonlu widget simgeleri ekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu